• Тел: +38 (097) 071 53 55
  • E-mail: info@akwatur.com
  • Час роботи: Пн. - Пт.: 10:00-19:00, Сб: 10:00-15:00

Візова підтримка

У цій статті представлена ​​інформація про безвізові країни для Українців, країни з отриманням віз по прибуттю і країни з отримання електронної візи. А також ми представили список країн, небезпечних для подорожей. Адже дуже важливо перед подорожжю знати це питання. Ми також торкнулися питання куди можна їхати по внутрішньому паспорту і в’їзд з шенгенською візою. Інформація актуальна для 2015-2017 року.

Інформація періодично оновлюється відповідно з сайтом МЗС України.

Візова інформація

І не забувайте, що в закордонному паспорті повинно залишатися хоча б 2 чисті сторінки. Виняток становить Бруней – 4 чистих сторінки. У більшості випадків паспорт повинен бути дійсним не менше 3 місяців. Уточнюйте дані на сайтах посольств країн, які ви хочете відвідати.

З кожним роком все більше і більше студентів готові покинути звичні зручності своїх будинків, щоб отримати вищу освіту за кордоном в таких країнах, як Англія, США, Канада. Однак звідки ж такий попит? На думку більшості, вивчення мови з носіями набагато ефективніше і швидше, ніж на вітчизняних курсах. До того ж, далеко не всіх влаштовує якість освіти в рідній країні. А дехто вважає, що навчання і стажування за кордоном гарантують їм високооплачувану роботу на батьківщині. Але чи так це?

 

Відправте запит на підбір туру

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

×

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.