У цій статті представлена інформація про безвізові країни для Українців, країни з отриманням віз по прибуттю і країни з отримання електронної візи. А також ми предявили список країн, небезпечних для подорожей. Адже дуже важливо перед подорожжю знати це питання. Ми також торкнулися питання куди можна їхати по внутрішньому паспорту і в’їзд з шенгенською візою. Інформація актуальна на 2017 рік.

Інформація періодично оновлюється відповідно з сайтом МЗС України.

Візова інформація

І не забувайте, що в закордонному паспорті повинно залишатися хоча б 2 чисті сторінки. Виняток становить Бруней – 4 чистих сторінки. У більшості випадків паспорт повинен бути дійсним не менше 3 місяців. Уточнюйте дані на сайтах посольств країн, які ви хочете відвідати.

З кожним роком все більше і більше студентів готові покинути звичні зручності своїх будинків, щоб отримати вищу освіту за кордоном в таких країнах, як Англія, США, Канада. Однак звідки ж такий попит? На думку більшості, вивчення мови з носіями набагато ефективніше і швидше, ніж на вітчизняних курсах. До того ж, далеко не всіх влаштовує якість освіти в рідній країні. А дехто вважає, що навчання і стажування за кордоном гарантують їм високооплачувану роботу на батьківщині. Але чи так це?

Поділіться з друзями