Підбір туру

Азіатська країна буддистів із шедевральними храмами та неповторною культурою, «земля вільних», країна орхідей та сапфірів, батьківщина тайського масажу – доброзичливий і привітний Таїланд вабить до себе любителів екзотичного відпочинку. Усі, хто шукає спокою та просвітлення, обов’язково мають запланувати подорож до цієї країни у найближчий час.

Географія

Таїланд знаходиться у Південно-Східній Азії. Берегова лінія країни простягається на 2400 км. Найбільш відомими курортними місцями країни є острів Пхукет з білосніжними пляжами та активним нічним життям, острови Пхі-Пхі, Самет та Самуї з незайманою екзотичною природою, туристичні зони Районг, ХуаХін, Ко Чанг та Паттайя. Таїланд вражає своєю тропічною природою, усе багатство якої можна відчути та побачити в національних парках країни.

Столицею королівства Таїланд є місто Бангкок.

Офіційною валютою Таїланду є бат.

Клімат

У Таїланді панує тропічний та субтропічний мусонний клімат. Туристам слід звернути увагу на особливості клімату в різних частинах країни, оскільки потрапити сюди в період мусонних дощів – не надто вдала ідея. Сухий сезон із середньою температурою повітря від 19 до 30 градусів за Цельсієм тут припадає на листопад-лютий.

Кухня

Тайська кухня належить до однієї з найкращих у світі. Тайці поєднують всі чотири смакові властивості – кисле, гірке, солодке та солене. Тайці їдять 5-6 разів на день. Характерною рисою тайської кухні є велика кількість прянощів та спецій. Також тайці обожнюють рис, який виконує роль основного гарніру, і страви із соєвих бобів. Цікавим є те, що в Таїланді молочні продукти замінюють на продукти із кокосового молока, оскільки тут зовсім не розводять корів.  У Таїланді найбільш популярними стравами є том кха гай – суп на кокосовому молоці зі шматочками курки, том ям кун – доволі гострий суп із креветками, сом там – салат із зеленої папаї з креветками, приправлений соусом із устриць. Різноманітні морепродукти та екзотичні тропічні фрукти, урожай з яких збирають до трьох разів на рік, – це найкорисніше та найсмачніше з того, що варто спробувати у Таїланді.

Терпеливі та врівноважені тайці, краєвиди, що заворожують, душевний спокій і рівновага, які наповнюють кожного, хто тут побуває, – усе це вартує потраченого часу та коштів на доволі довгий переліт, адже Таїланд гарантує незабутні враження і неповторний відпочинок.

Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *