Підбір туру

Величезна територія, багатонаціональність, типовий одяг сарі, кокосові горіхи, індійські фільми з особливою, притаманною лише їм музикою і танцями, індуїзм та буддизм, священні корови посеред доріг та багато інших цікавих особливостей характеризують Індію.

Тут виникла одна з найдавніших людських цивілізацій.

Географія

Індія знаходиться на півострові Індостан. Країна розташовується в Південній Азії. Берегова лінія простягається на 7тис км. На північному кордоні країну захищають височенні Гімалаї з найвищою точкою – горою Чогорі (8611 м). До найкращих та найвідоміших курортів Індії належать Бомбей із висячими садами та Баштою безмовності, штат Гоа з м’яким кліматом, пальмами, розкішними пляжами і океанською водою аквамаринового відтінку, Делі з його численними храмами і архітектурними пам’ятками та «рожеве місто» фестивалів Джайпур.

Столицею держави є місто Нью-Делі.

Офіційною валютою тут є індійська рупія

Клімат

Індія лежить у тропічній кліматичній зоні. На півночі країни клімат тропічний мусонний, а на півдні – субекваторіальний мусонний. Якщо ви плануєте відпочинок у центрі чи на півдні країни, то найкраще сюди їхати з жовтня по березень і не рекомендується в період з березня по червень, коли тут надто сухо і гаряче. Липень-серпень найкраще підійдуть для подорожі Гімалаями.

Кухня

Індійська кухня дуже різноманітна. Для неї характерні надзвичайно ароматні страви завдяки додаванню великої кількості спецій. Найпопулярніші серед них – куркума, коріандр, кмин, кардамон, шафран, аніс, кунжут, червоний і зелений чилі. Суміш із різних спецій називається масала. Популярною тут є каррі – рідка друга страва, схожа за смаком на рагу. В Індії рис подається завжди окремо. Досить популярним гарніром тут є сочевиця. Також індійці полюбляють свіже коріння, яке має пікантний смак. Дахі (йогурт) – основна складова практично кожної трапези в Індії. Цікавими є такі страви як чікен тика (куряче м’ясо, замариноване і запечене в тандурі), тандуриалу (картопля, фарширована сухофруктами та сиром), поркбіряни (плов), расмалай (солодощі на основі сиру).

Індія, друга за кількістю населення країна на Землі, манить своєю екзотикою. Хоча декого вона і відлякує бідністю, санітарно-епідеміологічною ситуацією чи відсутністю порядку на автомобільних шляхах, та все ж тут справді варто побувати для того, щоб відчути справжній місцевий колорит, який кардинально відрізняється від звичного для європейців життя.

Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *