Підбір туру

Коли мова йде про Грецію, відразу перед очима постають образи амфітеатру та відомих західних філософів, згадується грецька абетка, яка стала основою латиниці та кирилиці. Уявляються також чоловіки й жінки в простих і водночас витончених хітонах та сандалях. А ще, звичайно ж, тепле море, красиві пісочні пляжі і сила-силенна відомих архітектурних пам’яток.

Географія

Розташована Греція на півдні Балканського півострова. Цікавим фактом є те, що країна омивається трьома морями. До її складу входить більше ніж 3тис островів. Найбільші за площею та найбільш відомі серед туристів – острови Родос, Крит, Міконос, Корфу, Керкіра та інші. Кожна з груп островів, як Егейські, Іонічні чи Додеканеські, по-своєму цікава та особлива. Перед тим, як планувати подорож туди, варто дізнатися про місцеві традиції.

Столицею країни є Афіни.Берегова лінія Греції простягається на більш ніж 15тис км.
Національна валюта – євро.

Клімат

Літо у Греції сухе і спекотне, зима – досить м’яка та дощова. Така погода є характерною для субтропічного середземноморського клімату. Є також окремі мікрокліматичні зони зі своїми локальними відмінностями. Загалом клімат Греції є значно лагіднішим за більшість європейських країн, чим і приваблює туристів.

Кухня

Для Греції характерна типова середземноморська кухня з давніми традиціями. Грецьке вино, оливкова олія, спеції (орегано, лаврове листя, кріп, часник, цибуля, м’ята), трави і овочі – це основні елементи столу чи не кожного грека. З м’яса найпоширеніші свинина і баранина. Звісно ж, сир, без якого не обходиться грецький салат, а також баклажани, томати, йогурти – типові інгредієнти багатьох страв. Щодо суто традиційних грецьких цікавинок, до них належить тісто філо, мусакас (щось середнє між запіканкою та лазаньєю), дзадзики (холодний соус-закуска з йогурту, часника та свіжого огірка), з напоїв – вино рецина, з міцних напоїв – метакса (виноградне бренді), узо (грецька горілка із додаванням анісу). Фрапе також походить з цієї античної країни.

Греція дуже гостинна та доброзичлива країна. Цікавою вона буде і для істориків чи архітекторів, і для паломників, та звісно ж, для любителів пляжного відпочинку. До того ж, відпочинковий сезон тут триває цілий рік, хоча найкраще відвідати Грецію у вересні-жовтні – літня спека вже спаде, а море все ще буде теплим і приємним.

Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *