Підбір туру

Мабуть, найвідоміша та найпопулярніша серед туристів африканська держава – це Єгипет. Піраміди, пустелі і піщані дюни висотою до 30м, коралові рифи та ісламська релігія – це все Єгипет. А ще це, звісно ж, батьківщина однієї з найдавніших цивілізацій світу.

Спілкуються тут єдиною офіційною державною мовою – арабською. Проте англійською, а іноді і російською працівники туристичного бізнесу володіють непогано.
Столицею держави є місто Каїр.
Офіційна валюта – єгипетський фунт (EGP).

Географія

Єгипет розташований на межі двох континентів: більшість країни знаходиться в Північній Африці, частина – в Азії. Країна омивається двома морями – Червоним та Середземним. Цікавим фактом є те, що лише близько 5% території Єгипту використовується населенням. В основному це долина Нілу та його дельти, а також узбережжя водойм – Синаю, Червоного моря, Суецького каналу. Найвідомішими єгипетськими курортами є Шарм-ель-Шейх і Хургада.

Клімат

Клімат країни підійде не кожному туристу. Він досить посушливий, оскільки більшість країни знаходиться у тропічній кліматичній зоні, а північ Єгипту – це субтропіки. Температура повітря протягом доби різко коливається, зі стрибками аж до 40 градусів за Цельсієм. Це слід враховувати особливо під час підготовки до подорожі пустелею. Проте тим, хто планує традиційний відпочинок на березі моря, хвилюватись не варто, адже температура повітря тут рідко опускається нижче, ніж 20°С. Дощів у Єгипті майже не буває, тому сезон тут триває майже цілий рік. Лише тим, хто планує тут свій січневий чи лютневий відпочинок, рекомендується прихопити теплий одяг для прохолодних вечорів.

Кухня

Єгиптяни обожнюють каву та чай. Злаки та бобові, овочі, зелень, молочні продукти, фрукти – основні складові єгипетської кухні. Плоскі коржі з різних видів борошна (вівсяне, пшеничне, кукурудзяне) і каші є типовими гарнірами. Цікавою стравою є кошрі – це варена сочевиця, змішана з рисом. Варені або смажені бобові готуються окремими стравами – фуль і таамійя. Також у містах є популярною європейська кухня, зокрема французька, тому ті хто надають перевагу традиційним стравам, точно знайдуть для себе щось до смаку.

Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *