Підбір туру

Країна з неймовірними краєвидами, хвойним ароматом, прозорою водою, мальовничими скелястими берегами і ввічливим та гостинним народом. Хорватія – це екологічний відпочинок, краса природи і затишні старовинні вулички. І все це – за доступною ціною та зі зручним транспортним сполученням.

Географія

Країна розташована на Балканському півострові, між Центральною Європою і Середземномор’ям та омивається Адріатичним морем. Берегова лінія простягається на 5835 км. А ще Хорватія має аж 1185 островів та острівців. Щоправда, лише 66 з них є заселеними. У межах країни налічується 7 національних парків, які ретельно оберігаються від надмірного втручання людини у природу. Найвідомішими з них і обов’язковими для відвідування туристами є національний парк “Крка” з каскадними водоспадами, карстовими озерами, печерами, а також з етнографічним музеєм-селом та Бріонські острови з унікальною рослинністю і надзвичайно чистою водою, у якій живуть морські їжаки.  

Столицею Хорватії є місто Загреб.

Офіційна валюта країни – хорватська куна.

Клімат

Клімат Хорватії відрізняється у різних зонах – помірно-континентальний у континентальній частині країни та середземноморський, з сухим і спекотним літом – на узбережжі Адріатики. Найкращий час для відпочинку у Хорватії – це вересень та травень. 

Кухня

Хорватська кухня відрізняється у центральних та прибережних районах. Поживні страви на свій смак тут може знайти кожен – і любителі морепродуктів, і вегетаріанці, і м’ясоїди. До національних страв належать далматинський, або істрінський пршут (в’ялено-копчений свинячий окіст), паський, або овечий сир, місцеві ковбаски Славонський кулен.

Країна славиться своїм іскристим вином, адже тут дуже сприятливі умови для вирощування винограду, якого у Хорватії – безліч різноманітних сортів. Тут також виробляють сливовицю та вишневий лікер Maraskino. З міцних алкогольних напоїв відома хорватська ракія, різновид коньяку – «віньяк» та настояне на травах бренді – «траварка».

Із Хорватії можна привезти досить цікавий сувенір – сушені або мариновані трюфелі. Ці рідкісні та дорогі гриби ростуть у центральній частині півострова Істрія.

Гармонія з природою, мальовничі місцинки, тепла і дружня атмосфера – те, що чекає Вас у Хорватії. Спокійна та затишна країна із середньовічними містечками та неповторними краєвидами не залишить байдужим жодного відвідувача.

Поділіться з друзями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *